1861 raste të reja me Covid dhe 27 viktima

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë shënuar 1861 raste të reja, 19 viktima si dhe 917 të shëruar.
Raste aktive vazhdojne te jene mbi 20 mije!

Baby Boo