17 vjeçarja rr*eh keq 24 vjeçari nga Tetova!


Njëzet e katër vjeçari B.B. nga Tetova, dje (16-janar) në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, për shkak të keqkuptimet e tyre të mëparshme është sulmuar fizikisht nga një 27-vjeçare nga një fshat i rrethinës së Tetovës dhe kushërira e saj 17-vjeçare.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit.