17-vjeçari, Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës (VIDEO)


Ndonëse u përfol për ndarje mes tyre, por duket se Dardi dhe Agnesa tanimë kanë kaluar krizën që kishin dy javë më parë.
Ish konkurrenti i “It’s my love” shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë 17-vjeçari përmes një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, derisa së bashku me bashkëshorten, Agnesën, shfaqen duke plasur tullumbacën, e ku zbulojnë se do të bëhen prindër të një vajze.
Martesa e Dardit me Agnesën erdhi gjatë pjesëmarrjes së tij në “It’s My Love”.

Baby Boo