13 vjeçarja shqiptare hidhet nga kati i 5 i pallatit!

Një 13-vjeçare shqiptare humbi jetën pasi ra nga kati i pestë i një pallati në rrethana ende të paqarta të shtunën e 26 nëntorit në qytetin Ban-Saint-Martin pranë Metz në Francë

Vajza ishte nxënëse e klasës së katërt në Kolegjin Jean-Bauchez

Ajo ishte fëmija më i madh i familjes shqiptare informon kryetari i bashkisë së qytetit në një prononcim për median franceze duke shtuar se vajza kishte qenë një fëmijë tepër aktiv madje dhe drejtuese e tepër aktiv dhe përfaqësuese e nxënësve të Kolegjit.

Baby Boo