fbpx

Zyrtare: 6 persona kanë humbur jetën në aksidentin në autostradën Shkup-Tetovë

Nga aksidenti në autostradën Shkup-Tetovë mësohet se zyrtarisht kanë humbur jetën 6 persona ndërsa shumë të tjerë janë transferuar në klinikat e Shkupit.
Numri i të dërguarve në klinikën e Shkupit është rreth 20 viktima .

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.