fbpx

Zjarri kaplon ish objektin e Komunës Saraj

Një zjarr i madh ka kapluar ish objektin e Komunës së Sarajit afër parkut.

Ende nuk dihen shkaqet se si zjarri arriti deri aty, zjarrfikësit gjenden në vendin e ngjarjes dhe po shuajnë zjarrin.

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.