fbpx

Zjarr në qendër të Shkupit, humb jetën një person

Një zjarr ka rënë rreth orës 13:00 në rrugën Jordan Mijalkov në qendër të Shkupit, mbrapa Ramstori dhe për pasojë raportohet për një viktimë deri më tani.Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikësit dhe ndihma e parë mjekësore.Dëshmitarët okular thonë se zjarri ka rënë në dyqanet e gomave që ndodhen në këtë rrugë. Ekipet zjarrfikëse po përpiqen të shuajnë zjarrin.

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.