fbpx

Vritett me thikë një person në Kërçovë

Një 60-vjeçar mbrëmjen e sotshme ka nďëruar jetë kur një person i pa njohur e ka therur me thikë duke e lënë të vdekurr.

Siç merr vesh Pa Censurë ngjarja ka ndodhur në restorantin “Gurman” në Kërçovë. Policia ka dalur në vendngjarje per të zbardhur rastin.Pa Censurë

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.