fbpx

Vetura e vjedhur e politikanit shqiptar është keqpërdorur për vjedhje në një … (FOTO)

“Me veturen per te cilen njoftova se me eshte vjedhure, eshte kryer vjedhje ne nje pompe benzine te njohur ne dalje te Shkupit para nje jave!!!”, kështu ka shkruar Naim Bajrami, kandidat i Aleancës për Shqiptarët në zgjedhjet lokale për kryetar Shkupi.

“ALO MPB ALO Spasovski…. e vjedhin veturen, bejne vjedhje dhe asnje gjurme ?!!!”, ka shkruar Bajrami.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.