fbpx

Teuta Arifi ju fton që të merrni pjesë në debatin publik për planin Urbanistik në Tetovë

E para e komunës së Tetovës Teuta Arifi përmes profilit të sajë në Facebook, ka bërë një ftesë për qytetarët ku shkruan:

“FTESË për pjesëmarrje në debatin publik për prezantimin e procesit të përgatitjes së Programit planor për përpunimin e Planit Gjeneral Urbanistik të qytetit të Tetovës për periudhën 2019-2029

14.02.2018 (e enjte)
Ora:14:00 – Salla e konferencave, Hotel “Mercure” – Tetovë!

Eja edhe ti, informohu dhe jep idenë tënde për qytetit në 10 vitet e ardhëshme! 📄✅

Paraqiteni pjesëmarrjen tuaj tek personi përgjegjës në numrin e telefonit apo postën elektronike të shënuar në Ftesë!”

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.