fbpx

Tetovë: Policia i “hyn” zjarrfikësve, gjen drоgë

Policia në Tetovë ka gjet drоgë tek zjarrfikësit! Një person është arrеstuаr të martën mbrëma në Tetovë, pasi dyshohet se tregtonte nаrkоtikë, mëson TV21! Burimet e televizionit bëjnë të ditur se policia ka bastisur mbrëmë njësinë territoriale kundër zjarrit në Tetovë, dhe se në stacion gjetën qindra gramë drоgë! Policia ende nuk ka dal me konfirmim zyrtar por, TV21 mëson se i arrеstuаri dyshohet se shiste ose shpërndante drоgë në vendin e tij të punës.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.