fbpx

Studenti Boban Avramoski është viktima e tetë (FOTO)

Viktima e tetë nga aksidenti tragjik është Boban Avramoski, student në fakultetin e dizajnit dhe multimedial.

Këtë e ka konfirmuar pronari i Universitetit FON, Sefer Canoski.

Deri tani janë identifikuar Zoran Davidovksi, Rametulla Abdurahimi, Jovica Trpevski, Onur Sadiku, Besim Kamberi,

dhe Esat Emruli./TS

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.