fbpx

Spitali Tetovës: Dy të lënduar kemi pranuar, janë jashtë rrezikut për jetë

“Ne kemi pranuar dy të lënduar me lëndime të lehta, Rosana Gacevska dhe Dobri Novevski nga Gostivari” thonë nga Spitali i Tetovës.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.