fbpx

SKANDALOZE: Kuajt vërshojnë autostradën Tetovë-Shkup

Kjo video është realizuar në autostradën Tetovë-Shkup!

Regjistruesi i kësaj videoje shkruan “Ky është në skandal i cili ndodh vetëm në autostradat e Maqedonisë, çfarë pëegjegjësie është kjo, cfarë shteti jemi ne”

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.