fbpx

Shoferi i autobusit lëshohet për të vazhduar mjekimin në shtëpi

49 vjeçari M.T nga Gostivari i cili ka qenë shofer i autobusit Durmo Turs është lishuar për mjekim në shtëpi. Siç informuan nga Spitali 8 Shtatori zyrtarisht kanë humbur jetën 14 persona dhe mbi 30 të lënduar

Për momentin katër viktima janë identifikuar Rametulla Abdurahimi, Jovica Trpevski, Onur Sadiku dhe Besim Kamberi i cili sot varroset pas namazit të Iqindisë.

Ndryshe sot ndërroi jetë edhe një i aksidentuar ku numri i të vdekurve ariti 15 dhe mbi 30 të lënduar.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.