fbpx

Hoxha i Mitrovicës: Zotria u pagua që të shpif kundër BIK-ut (VIDEO)

Hoxha i xhamisë së Shipolit nga Mitrovica Fatmir Latifaj , ka reaguar lidhur me rastin e qytetarit nga Vushtria të cilit, hoxhallarët nuk ja varrosen nënën pa paguar anëtarësimin prej 400 eurosh, ai madje ka shkruar edhe tej duke u bërë thirrje besimtarëve që të bojkotojnë mediat të cilat nuk janë besimtarë të Allahut, pasi sipas tij keto media kanë për qellim sulmin ndaj islamit. Për më tepër shikoni videon nga min 20.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.