fbpx

Raportohet jozyrtarisht se shoferi i autobusit ka pësuar infrakt

Sipas disa informatave jozyrtare nga ekipet e ndihmes së shpejtë mesohet se shoferi i autobuzit ka pësuar infrakt.

Sonte ka ndodhur një aksident ku një autobus i kompanisë Durmo Turs është rrokullisur dhe ka ra në hendek ku si pasojë e këtijë aksidenti kanë humbur jetën 10 persona deri më tani dhe ka mbi 35 të lënduar.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.