fbpx

Qytetari i revoltuar ka një kerkesë për Tetovarët: Mos ju jepni para romve!

Një qytetar i revoltuar në redaksinë e TetovaSot shkruan:

“Hei TetovaSot kam ni kerkes ta shperndajsh ket foto kto jan xhipet karshaj ekollogit Krasniqat njifen kto lipin naper semafora i chojn grat teko tiqe kerkoj pi njerzive shtrajk tva bojn kerkush mo vu jape se ka dekush xhi se din”

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.