fbpx

Qeveria tërheq Propozim-ligjin për parandalim e korrupsionit

Qeveria tërheq Propozim-ligjin për parandalim të korrupsionit, ligji do të marrë flamur evropian.Qeveria e tërheq Propozim-ligjin për parandalim të korrupsionit dhe përplasjen e interesave, i cili ka qenë në procedurë kuvendore. Vendimi është marrë në seancën e mbrëmshme qeveritare.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.