fbpx

Qeveria me mbledhje të jashtëzakonshme pas aksidentit tragjik

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut do të mbajë një mbledhje të jashtëzakonshëm sonte në ora 22:30 pas aksidentit të rëndë që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, me çrast 13 persona kanë humbur jetën, ndërsa dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Ndërsa kryeministri, Zoran Zaev nesër në mëngjes do të vizitojë të shtruarit në spital.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.