fbpx

Përleshje me armë në Istog, plagoset një polic

Pak minuta më parë një person është qëlluar me armë në Istog.

Personi dyshohet se ka mbetur i vrarëë dyshohet se ishte duke tentuar të plaçkiste një bankë dhe në të njëjtën kohë Policia është detyruar të qëllojë në drejtim të tij.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.