18 vjet BDI, Nikollë Camaj nga Mali i Zi uron Ahmetin

Nikollë Camaj, kryetar i Lidhjes Demokratike Shqiptare dhe drejtues i Forumit shqiptar, nga Malësia e Madhe, ka përgëzuar z. Ali Ahmeti, me rastin e...

Sulejman Rexhepi tregon për story-t në facebook

Sqarim për opinion: Per shkak të korektësisë, po e njohtojm opinionin se në faqen e h. Sulejman ef. Rexhepit, teksti i fundit që është publikuar...

“Çelësi i zhvillimeve pozitive është në duart e SHBA-ve”

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani: “Ne nuk do të dëshmojmë asnjë zhvillim pozitiv në lidhje me marrëdhëniet Iran-SHBA. Çelësi i zhvillimeve pozitive është në...

Editorial

Brenda pavijonit ‘C’ në burgun e ‘Shutkës’. Pamje tmerruese, premtimet...

Kjo është e vërteta për kushtet çnjerëzore që janë në pavijoni 'C', pjesë kjo që mbahet larg syrit të mediave. Ky është burgu në Shkup,...

Më të rejat

18 vjet BDI, Nikollë Camaj nga Mali i Zi uron Ahmetin

Nikollë Camaj, kryetar i Lidhjes Demokratike Shqiptare dhe drejtues i Forumit shqiptar, nga Malësia e Madhe, ka përgëzuar z. Ali Ahmeti, me rastin e...

Mediat Sociale

71,220FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
309AbonentëAbonohu