fbpx

Osmani: A do të jetë Artan Grubi ambasadori i parë i Rusisë në Maqedoninë e Veriut? (FOTO)

Hadi Osmani i LSDM-së ka ngacmuar edhe njëherë deputetin e BDI-së, Artan Grubi.

Pasi ka qenë prezent në ceremoninë për ngritjen e flamurit të NATO-s para qeverisë së Maqedonisë, Osmani ka “shpërthyer” me një status në “facebook”.

“Dali Artan Grubi ke bide prviot ambasador na Ruskata Federacija vo Severna Makedonija?
A do te jete Artan Grubi ambasadori i pare i Rusisë në Maqedoninë e Veriut?”, ka pyetur Osmani edhe në gjuhën shqipe edhe në atë maqedonase, konform ligjit për pëdorimin e gjuhëve.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.