fbpx

Nxirren të gjithë viktimat nga autobusi i rrokullisur,jozyrtarisht përmendet një detaj pë shoferin !

Punonjësit të cilët kanë ndihmuar të lënduarit dhe viktimat të nxirren nga autobusi i përmbysur thonë se gjithë viktimat janë nxjerrur nga autobusi madje kanë kontrolluar mos ka ngelur ndonjë udhëtarë dhe nën autobusin e rrokullisur.
Por sipas disa informacioneve jozyrtare thuhet se shkak për këtë aksident ka qenë sulmi kardiak që e ka pësuar shoferi i autobusit.
Numri i viktimave ka arritur në 8 persona.

PaCensure

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.