fbpx

Nuk kanë të ndalur mendjet “monstruoze”, reagon edhe Milenko Nedellkovski (FOTO)

Pas aksidentit të djeshëm tragjik që morri jetën e 15 personave dhe shumë të lënduar, pa pasur reagime të shumta. Mbrëm profesoresha Biljana Venkovska është tallur me viktimat e aksidentit të djeshëm duke thënë: “Cfarë tragjedie dhe ironie Karpallak”.

Sot ka reaguar edhe Milenko Nedellkovski në rrjetin social Facebook duke shkruar për aksidentin: “Zoti është i madh. Vonon por nuk harron”.

Mendjet mosntruoze dhe të prishura nuk kanë të ndalur edhe pse në mesin e të vdekurve ka edhe maqedonas.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.