fbpx

Ngjarje e rëndë në Shkup, ekzekutohet një person!

Para pak çastesh në lagjen Gjorçe Petrov në Shkup është ekzekutuar një person. Akoma nuk ka të dhëna zyrtare për viktimën si dhe detje tjera në lidhje me ngjarjen.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kazermës “Dame Gruev”, ndërsa në vendngjarje janë mbledhur një numër i qytetarëve. Pritet që organet e rendit të kryejnë ekspertizën.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.