fbpx

Ngjarja e ekzekutimit në Pukë, autori vetëdorëzohet

Vetëdorëzohet në polici autori i ekzekutimit në Pukë dy ditë më parë, ku ngeli pa shenja jete Petrit Biba, 30 vjeç. Enderis Dodaj, 25 vjeç, banues në Tiranë, është vetëdorëzuar në një prej komisariateve të kryeqytetit.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ndodhi nga pakujdesia, por pas ngjarja Dodaj u largua menjëherë duke mos i dhënë ndihmën e parë Bibës. Ngjarja ndodhi në fshatin Vrrithë të Pukës. Enderis Dodaj i cili ngeli i ekzekutuar ishte punëtor në kantierin e ndërtimit të HEC-it në Kaftall.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.