fbpx

Nga bikini në politikë: Njihni zv.ministren e re të Arsimit (FOTO)

Zëvendësministrja e re e Arsimit, Lorena Haxhiu nuk është një emër i panjohur njohur për publikun shqiptar. Shumë prej jush mund ta njihni pasi bëhet fjalë për një imazh të ekranit.

Lorena ka prezantuar disa programe e emisione të mëngjesit apo pasdites në “Albanian Screen” dhe “Vizion Plus”.
Por për të gjithë ju që nuk e dini zv.ministrja më e re e Arsimit ka mbajtur edhe postin e Drejtoreshës së Përgjithshme të Shërbimit Rinor, në varësi të Ministrisë së Arsimit, para se t’i besohej posti që la vetë Besa Shahini.

Në media kanë qarkulluar shpesh edhe fotot me bikini të zv.ministres 28 vjeçare që po i postojmë sërish.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 12345PreviousNext
Ndërkohë që Redi Shtino, zv.ministri tjetër ka profil juridik. Ai ka mbajtur edhe më herët postin e zëvendësministrit të Arsimit, gjatë kohës kur drejtonte Nikolla.
(m.a/BalkanWeb)

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.