fbpx

Naimi dhe Mihrija arsyetojnë festimin e tyre me Sulejman Rexhepin (FOTO)

Lajmi se Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame Sulejman Rexhepi ka festuar së bashku me Mihrije Brahen dhe Naim Abazin u bë mjaftë viral nëpër portale dhe rrjete sociale.

Por sic duket këngëtari Naim Abazi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, e ka arsyetuar këtë festim duke treguar se përse po festonin së bashku me kreun e BFI-së .

PaCensurë ua sjell fotografinë nga postimi i plotë i Naimit ne Facebook :

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.