fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira. Nga pjesa veriore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.
Në pjesët e luginave të vendit do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave. Gjatë natës pritet që të ketë reshje me intensitet të ulët të borës.
Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga minus shtatë deri në zero gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga zero deri në dhjetë gradë celsius.

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.