fbpx

Momenti kur policia ekzekuton të dyshuarin për grabitje në Istog (VIDEO)

Një person është qëlluar në Istog.

Klan Kosova mëson se personi i vrarë dyshohet se kishte tentuar të plaçkiste një bankë dhe në të njëjtën kohë Policia është detyruar të qëllojë në drejtim të tij.

Policia e rajonit të Pejës deri tash nuk ka dhënë detaje për këtë rast.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.