fbpx

Mediumi serb: Radojçiqi e ka eliminuar Ivanoviqin me urdhër të …(VIDEO)

Mediumi serb “Komentator.rs”, përmes një analize të publikuar sot, thotë se nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radoiçiq, ka eliminuar politikanin serb, Oliver Ivanoviqin, në emër të Aleksander Vuçiqit. Ky ekzekutim thuhet se është bërë me urdhër të presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq.

Mediumi serb: Radojçiqi e ka eliminuar Ivanoviqin me urdhër të

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.