Më në fund Genta Ismaili në fitnes

Genta Ismaili është këngëtare prej një periudhe mjaftë të gjatë, tani me ajo është martuar dhe është mjaftë e lumtur dhe e përmbushur shpirtërisht me bashkëshortin e saj.
Ajo u përfol mjaftë shumë për një shtatzani të mundshme, sepse nëpër fotografi që shpërndante dukej shumë e shëndosh dhe vazhdimisht e mohonte se është shtatzënë,

Baby Boo

Së fundmi ajo në Instastory ka shpërndarë një fotografi, dhe duket se Genta e ka mbushur mendjen se ka nevojë për pak palestër dhe kilet e tepërta nuk janë të mira për shëndetin.

Kujtojmë se Genta pavarsisht se ka disa kilogram më tepër ajo është prap një ndër femrat më të bukura në estraden shqiptare.