Kreshnik Bekteshi: Urime muaji i shenjtë i Ramazanit

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka uruar muajin e shenjtë të Ramazanit!

Baby Boo Tinex

“Urime muaji i shenjtë i Ramazanit!
Ju dëshiroj agjërim të lehtë, shëndet dhe lumturi në familjet tuaja” – ka shkruar Bekteshi!

Restorant Lumare