fbpx

Komandant Xhem Baruti për Biljanën: Racë gabelësh

Pas irronizimit fatal që bëri profesoresha Biljana Vankovska për ngjarjen në autostradën Tetovë-Shkup, komandanti Xhem Baruti i përgjigjet asaj fuqishëm.

“Rracë gabelësh! Krahason fatëkeqësinë e sotit ku humben jetë fëmijë, të moshuar dhe gra shtatëzënë, me bandit dhe kriminel të armatosur , që i lëshuan nga burgu për ti luftuar Shqiptarët! #Monstrum” shkruan ai në profilin e tij në Facebook. /Pa Censurë

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.