fbpx

Kjo pompë në këtë qytet të Kosovës ka zbritur çmimin e naftës në 1 euro

Share Button Gazeta Blic Një pompë e derivateve në Suharekë i është bashkuar të enjten disa pompave në vende të ndryshme të Kosovës që kanë zbritur çmimin e naftës.

Pompa në qytetin e Suharekës, sot ka zbritur në mënyrë drastike çmimin e naftës.Nafta në këtë pompë po shitet me çmim 1 euro për litër nga dita e sotme

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.