fbpx

Këto janë emrat e 7 udhëtarëve të cilët kanë ndërruar jetë në tragjedinë e autobusit

Janë identifikuar kufomat e disa prej personave që humbën jetën në tragjedinë e autobusit në fshatin Llaskarcë.
Emrat e identifikuar deri tash janë:
Esat Emruli, Zoran Davidovksi, Rametulla Abdurahimi, Jovica Tërpevski, Onur Sadiku, Ajdin Ismaili dhe Besim Kamberi.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.