fbpx

Këta janë emrat e personave të lënduаr nga tragjedia në autostradën Shkup -Tetovë (VIDEO)

Emrat e të lënduаrve që janë në spitalin “Nëne Tereza” në Shkup

\

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.