fbpx

Kasami i dërgon “selam” Zaevit dhe Ahmetit

Besa kërcënoi – Zaev nëse nuk ka zgjidhje për kërkesat tona që deri më tani nuk ka, atëher le të mendon për gjetjen e më shumë votave për ndryshimet kushtetuese.

Vendimi nëse deputetët e tyre do të mbështesin ndryshimet kushtetuese do të miratohen nga kryesia qendrore e Besës. Megjithatë, për deklaratën e Ahmetit, në bllokun politik të shqiptarëve ka hapësirë për vetëm dy parti, Kasami thotë se Ahmeti ka të drejtë – për shkak se BDI nuk është në kombinatorikë këtu.

Video ne gjuhen maqedone:

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.