fbpx

Ka humbur 68 vjeçari, ai vuan nga sëmundja e skrelozës!

Kurtish Xhaferi 68 vjaçar nga fshati Balindoll mbrëmë rreth orës 3 pasmesnate ka dalur nga shtëpia dhe është humbur.
68 vjeçari vuan nga skleroza. Sipas informatave ai ka qenë i veshur me tesha gjumi, familjarët lusin të gjithë për ndihmë sepse nëse nuk do të gjendet ka gjasa që nga i ftohti të rrezikohet jeta e të humburit.

Të gjith ata që mund ta takojnë, le të kontaktojnë në numrin e telefonit

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.