fbpx

Janeva: “Mirë është për sundimin e ligjit që Mijallkov të jetë jashtë Shutkës!”

Prokurorja speciale, Katica Janeva vlerëson se është mirë për reformat në drejtësi që të dyshuarit në rastet “Perandoria” dhe “Titanik”, Mijallkov, Janakieski, Kamcev dhe tjerë të jenë në burg shtëpiak, se sa në paraburgim në Shutkë, percjell Fakte.
Janeva, madje ka thënë se Janakieski dhe Bozhinovski janë njerëz familjarë dhe të dytë kanë deklaruar që nuk do të lëshojnë shtetin./TV21

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.