fbpx

Ish studenti i përgjigjet profesoreshës Venkovska dhe tregon diçka për të

Ish studenti Erblin Braimi ka ka replikuar profesoreshës Biljana Venkovska për postimin e turpshëm të saj.

Mes tjerash ai shkruan: “Profesoresha ime e cila gjithmonë na ka mësuar se Amerika ështe e keqja ndërsa Rusia e mirë dhe e cila më shkruajti kolumnë vetëm pse u fotografova me ushtarët amerikan dhe me ambasadorin. Sonte e tregoi fundin e jonjereëzimit. Turp”.Pa Censurë

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.