fbpx

Incident i përgjakshëm në Shkup, shkak borxhi

Gjatë mbrëmjes së djeshme në SPB Shkup. F.B (26) ka denoncuar se në rrugën “Braka Galevi”, përderisa ka qenë në shtëpinë e tij me të dashurën R.M, dhe tre shok tjerë, personi N.S nga Shkupi dhe tre persona tjerë i kanë sulmuar fizikisht, duke kërkuar nga R.M që t’i kthej parat të cilat i ka pasur borxh.
Në një moment N.S me thikë ka goditur F. B në pjesën e këmbës së majtë.
Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.