fbpx

Hoxha i Karpallëkut i kundërpërgjigjet Veljanoskës: Ne e kemi fajin që ju falëm në Karpallëk

Pasiqë ironia që bëri profesoresha Veljanoska për aksidentin në autostradën Tetovë-Shkup tronditi të gjithë, i fundit që ka reaguar ndaj kësaj është edhe hoxha i Karpallëkut Hasan Asani.

“Ne e kemi fajin që ju falëm në Karpallëk. Monstrat si puna juaj meritojnë ndëshkim. Ironia jote do të shpagohet një ditë” është shprehur mes tjerash hoxha Hasan Asani. /Pa Censurë/

 

 

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.