fbpx

Haradinaj mesazh të fortë Ramës: Mos bëjë zhurmë kot për ‘bashkim kombëtar’ por përfundoje Rrugën e Kombit (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë në Ora News, kërkon nga KM Edi Rama që të mos bëjë folklorizëm rreth bashkimit kombëtar por të punoj që kjo ëndërr të bëhet realitet.

KM Haaradinaj thotë se liderët shqiptarë bëjnë vetëm zhurmë rrethe bashkimit kombëtar dhe në të njejtën kohë nuk punojnë asgjë. Si shembull konkret kryeministri Haradanaj përmendi Rrugën e Kombit e cila ka mmbetur në gjysmë dhe Edi Rama nuk po bën asgjë që kjo rrugë të përfundohet.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.