fbpx

Gruevski fotografohet në hotelin luksoz “Four Seasons” në Budapest

Ish kryeministri Nikolla Gruevski pas arratisjes ne Hungari është fotografuar në hotelin luksoz “Four Seasons”. Ai shihet i vetmuar dhe duke surfuar në internet.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.