fbpx

Gostivar, e përplas këmbësorin me makinë dhe ia mbath !

Në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar, dje (11-shkurt) rrethë orës 08 e 50 minuta, veturë e panjohur, e drejtuar nga shofer i panjohur, ka aksidentuar 34-vjeçaren Sh.N. nga Gostivari, dhe menjëherë ka lëshuar vendin e ngjarjes.
E lënduara Sh.N. me një veture tjetër është dërguar në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murat,, në Gostivart, ku pas dhënjes së ndihmës mjeksore e njëjta është transferuar në Klinikat e Shkupit prej ku edhe është lëshuar për mjekim shtëpiak.
Pas kryerjes së hetimeve në vendin e ngjarjes, punohet në gjetjen e veturës dhe identifikimin e shoferit pjesmarës në këtë aksident trafiku.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.