Genta Cana feston ditëlindjen, ja sa vite mbush moderatorja bukuroshe


Ajo njihet si një ndër moderatoret më të bukura dhe më atraktive të Kosovës.
Fjala është për Genta Canën, bukuroshja e cila na surprizon sa herë që poston fotografi në Instagramin e saj.

Foto: Instagram/gentacana

Sot ajo po feston ditëlindjen dhe mbush plot 31 vjet. Moderatorja mori shumë urime të veçanta dhe shumë surpriza.
Edhe ne i urojmë shumë vite të tjera e shumë suksese./Pa Censurë