fbpx

Gazetari Sulejmani:”Neveri për profesorëshën maqedonase”

Gazetari Selam Sulejmani i ka replikuar profesoreshës Biljana Stojanova, ai shkruan:

“Neveri, injorim për të ashtuquajturën “profesoreshë” maqedonase që gëzon për tragjedinë e bashkëkombësve tanë. Mentaliteti primitiv, urrejtja ndaj tjetrit edhe në momente kaq tragjike, fatkeqësisht dëshmojnë ksenofobinë e tmerrshme. Refuzim për sojin e tyre…”

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.