fbpx

Gazetari Kuçi i përgjigjet profesoreshës: “Fundërinë, ke urrејtje të pakontrolluar”

Reagimi i gazetarit Valmir Kuçi:

FUNDËRINA! Kjo ka urrejtjеn të pakontrollueshme…
Kur këto fjalë shkruhen nga një profesore tregon se çfarë urrеjtjе fshehin në zemrat e tyre.
Urrеjtjе patologjike ndaj shqiptarëve si duket ka dhe Agjencia Shtetërore e Lajmeve MIA dhe disa media të tjera, TURP…

Reagimi i Kuçit vjen pas postimit tl fundit nga profesoresha Biljana Veliovsja e cila tha: “Çfarë tragjedie dhe irronie Karpallak”

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.